Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Bildirimi

Tatil Hane( http://www.tatilhane.com ) Bir Baransel Grup Ltd.Şti. Kuruluşudur.

http://www.tatilhane.com, siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini, ziyaretçilerine daha iyi ve alternatif hizmet sunmak, kendi içerisinde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak için kullanır.

http://www.tatilhane.com, siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini sadece kendi bünyesindeki şirketlerle paylaşır. Diğer 3.şahıs ve/veya kurum/kuruluşlara müşterinin önceden onayını almadan veya yasal bir zorunluluk olmadan açıklamaz.

Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemlerinde, bir kerelik kullanım için talep edilmekte olup kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta ve sistemde saklanmamaktadır.

http://www.tatilhane.com, tabi olduğu düzenleyici kurumlar veya yasama ve yürütme organları ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, bu bilgileri sadece yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece http://www.tatilhane.com ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. http://www.tatilhane.com daha iyi hizmet sunmak için ödeme durumunda kullanılacak bazı gerekli bilgilere ihtiyaç duyar bunlar:

İsminiz, Adresiniz, Mail Adresiniz, Doğum Tarihi, Telefon Numaranız'dır.

Telefon Numaranız, Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi (Çözülmesi İmkansız) ile korunmaktadir.

Ara
  • Antalya,Kaş,Kalkan
  • Muğla,Fethiye
  • Antalya,Kaş
  • Muğla,Marmaris
  • Muğla,Bodrum
Filtrele
Arama yapabilmek için, lütfen tüm alanları doldurun!

Karşılaştırma Listem


Yükleniyor
Karşılaştır