Evinizi Kiraya Verin

Son dönemlerde Avrupa ve dünya genelindeki popüler olan kısa süreli ev kiralama ülkemizde de oldukça popüler bir hal aldı. Her geçen gün daha da gelişen ve geniş hizmet ağına dönüşen kısa dönemli ev kiralama sistemine Tatilhane ile sizde dahil olabilirsiniz. Özellikle tatil ve iş seyahatleri için sıkça tercih edilmeye başlayan kısa süreli ev kiralamaları büyük avantajlar sağlamaktadır. Ev sahipleri kısa süreli kiralamalar ile kazançlarını arttırırken konaklama yapacak kişiler ise otellere ödemiş olduğu ücretlerin çok altında fiyatlara konaklamalarını gerçekleştirmektedir. Evinizi kiraya verin ve gelir elde etmeye Tatilhane ile sizde başlayın. Tatilhane web sitesi üzerinden hemen sizde evinizi kısa süreli kiralamalara verebilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Kısa süreli kiralık ev tutacak kişinin mülke girdiğinde kötü sürprizler ile karşılaşmaması için güvenilir, referansları iyi ev sahiplerini tercih etmektedir. Olayın diğer tarafından bakıldığında da ev sahipleri sürekli en doğru kişiye evini kiralama çabası içerisindedir. Aksi durumlarda eve gelecek zararlar ev sahibine masraf olarak geri dönebilir.

Ev sahiplerinin ortak sorusu evimi nasıl kiraya verebilirim için yeni dönemde cevap kısa süreli ev kiralamaktan geçiyor. Tatilhane ile kısa süreli kiralamalar sonucunda daha karlı ve sorunsuz bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kazanç oranı kısa dönemli kiralamalarda daha yüksektir. Ayrıca kiracı bulma oranı da garanti denilebilecek bir seviyededir. Tatilhane’de sizin için en uygun fiyat ve günlük analiz yöntemleri ile yüksek kiralamalarda yüksek kazançlar elde etmek mümkündür. Çift taraflı değerlendirmeler ile kolay misafir iletişimi, rezervasyon gereklilikleri ve ev sahibi tarafından konulacak olan kurallar ile daha güvenli bir kiralama işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Kısa süreli ev kiralamalarında konaklama yapacak kişiler içinde avantajlar oldukça fazladır. İlk göze çarpan otel konaklamalarına göre fiyat avantajı olmaktadır. Konaklanacak gün sayısı arttıkça maliyetin artmasının yanında konaklamada rahatlıkta dikkat edilmesi gereken hususlar arasına girmektedir. Otel yerine kiralık villalar bu zamanı geçirmek kişiye daha rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Örneğin 1 ayın üzerinde yapılacak konaklamalar için kiralık villa fiyatları avantajı ile ön plana çıkmaktadır.

Kısa Dönemli Kiralamalarda Profesyonel Çözümler

Kiralayacağınız eviniz de modern ve fonksiyonel mobilyaların yer alması kiralama konusunda avantaj elde etmesini sağlamaktadır. Ayrıca geniş ekran TV, kahve makinesi, ses sistemi, klima, ısıtma gibi pek çok detay aslında ev kiralamalarında misafirlerin en önemli kriterleri arasında yer almaktadır. Misafirlerin özel ihtiyaçlarının düşünülerek evinizin modern şekilde dekore edilmesi oldukça önemli bir husustur.

Her geçen gün daha da popüler bir hale gelen kısa süreli kiralama sektöründe uzman firmalar ile çalışmakta karşılaşılabilecek sorunlara çözüm bulunması konusunda önemlidir. Örnek vermek gerekirse iş seyahati gerçekleştiren kitlenin kısıtlı zamana sahip olması kaynaklı en doğru hizmeti almak isteyecektir. Bunları göz önünde bulundurarak ihtiyaçlar doğrultusunda bir ev oluşturmak kiralamanın daha hızlı ve daha sık gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Kısa dönemli kiralamalarda profesyonel çözümler bulmak ve alanında uzman firmalar ile çalışmak evinizi, sizi ve misafirlerinizi de korumaya alacaktır. Güvenli olmayan bireysel kiralamalarda süreç içerisinde birçok sorun meydana gelebilmektedir. Bu sorunlara maddeler halinde bakacak olursak;

  • Tanıtılan, fotoğraflarda gösterilen ev ile gidilen evin aynı olmaması,
  • Maliyetin artmasına neden olan farklı talepler,
  • Ev araştırma ve ziyaret gibi zaman kaybettirecek konular,
  • Kiralanan villa / daire / apartta yaşanabilecek internet kesintisi, beyaz eşya arızası ve benzeri teknik sıkıntılar.

Kısa süreli ev kiralamalarında bir diğer avantaj ise ev sahiplerinin anlaşılan kira bedeli üzerinden sabit nakit akışı sağlamasıdır. Profesyonel ekiplerce kiralanması için çalışmalar gerçekleştirilen Tatilhane web sitesinde evinizi düzenli olarak kiralanmakta ve size kazanç sağlamaktadır. Tatilhane web sitesinde evinizi kısa süreli kiraya vermek ve kazanç sağlamak ise oldukça kolay. Web sitemizde Evinizi Kiraya Verin formunu doldurarak hemen sizde sisteme kayıt olabilirsiniz. Kayıt aşamasında dikkat edilmesi gereken belirli noktalarda bulunmaktadır. Evin açık bir şekilde belirtilmesi, evdeki toplam oda sayısının doğru beyan edilmesi, evdeki fiziksel özelliklerin, beyaz eşyaların ve ekstra eşyaların belirtilmesi önemlidir. İkinci bir husus ise eve ait fotoğrafların siteye eklenmesidir. Evin fotoğrafları yüksek kalite ve çözünürlükte olmalıdır. Bu fotoğraflar ile evi daha iyi anlatabilir ve kiralanmasına yardımcı olabilirsiniz. Kiralama gerçekleştirecek misafirlerimiz için temizlik, ikramlar ve benzer hizmetlerde büyük önem taşımaktadır. Bir sonraki kiralamalarında sizi tercih etmeleri için misafirlerin memnun ayrılmaları önemlidir.

Kısa Süreli Ev Kiraya Verirken Bilinmesi Gerekenler

Son yılların popüler kiralama yöntemlerinden olan kısa süreli ev kiraya verme konusunda ev sahiplerinin dikkat etmeleri gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bu unsurlar bazen ev sahiplerine büyük zararlar doğurabilmektedir. O sebep ile mutlaka doğru ve eksiksiz şekilde tüm prosedürlerin yerine getirilmesi önemlidir.

Kısa süreli ev kiraya verirken öncelikle mutlaka profesyonel ekipler ile çalışmak daha avantajlı olacaktır. Çünkü aşağıda belirteceğimiz tüm maddeler sizin için firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz sadece yatırımınızın getirilerini almaya odaklanırsınız. Kısa süreli ev kiraya verirken dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar şu şekildedir;

  • Yukarıda da belirttiğimiz gibi profesyonel ekipler ile çalışmak,
  • Kira bedelinin net bir şekilde belirlenmesi,
  • Alınacak ise depozito bedelinin belirlenmesi,
  • Kira sözleşmesinin eksiksiz şekilde yapılması,

Tatilhane web sitesi üzerinden evinizi kiraya vermeniz durumunda tüm bu işlemler profesyonel ekibimizce tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Kısa süreli ev kiralamalarında süreklilik ve hızlı kiralama da gelir elde etmek için önemlidir. Ev sahibi olmak önemli bir yatırım gerektirdiği tartışılmaz bir konu. Bu sebeple hızlı ve sürekli kiralamalar ile doğru yatırım yapabilir ve gelirinizi sabitleyebilirsiniz. Hızlı ve sürekli kiralamalar için belli başlı tüyolar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat etmeniz durumunda sürekli ve hızlı olarak eviniz kiralanacaktır. Kısa süreli kiralamalarda öncelik misafirler konfor aramaktadır. İş ya da tatil amaçlı kiralanan bu evlerin otel yerine tercih edilmesinin sebebi ev konforunda bu süreyi geçirmektir. Bu yüzden villalarda ev konforunda dekore edilmesi büyük önem taşır. Öte yandan kahve makinesi, büyük ekran TV, ses sistemi ve benzeri ekstralar ile misafirlerinizin kendini özel hissetmesini de sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar ve yazımızda belirttiğimiz hususlara dikkat edilmesi durumunda kısa süreli kiralamalarda sürekliliğiniz artacaktır. Ve kazanç eldeniz de gözle görülür bir şekilde artış sağlayacaktır. Sizde hemen yukarıdaki formu doldurup gerekli bilgileri vererek hemen sizde evinizi kiralayabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listem


Yükleniyor
Karşılaştır